Mentor3X - kompletna metamorfoza sylwetki i zdrowia

Image
metamorfoza
 
Osiągnij atrakcyjny wygląd i pełne energii ciało, niezależnie od tego, jak bardzo jesteś zapracowany/a.

 

Mentor3X to program, dla osób, które chcą zbudować potężne fundamenty dla swojego ciała i zdrowia, bez rezygnacji z normalnego życia. Program opiera się na 3 filarach i 3 miesiącach pracy:

 1. Dieta: prosta i szybka w przygotowaniu (max 30 min dziennie).
 2. Trening indywidualny ze mną: który polubisz za większy poziom energii i sprawne ciało.
 3. Mindset: odpowiednie myślenie o odżywianiu, treningu i o sobie.

Program kierowany jest do osób, które:

 • chcą schudnąć trwale 6-10kg w 3 miesiące;
 • chcą schudnąć i cieszyć się szczupłą sylwetką na lata;
 • nie chcą być całe życie na diecie;
 • nie chcą być w reżimie dietetycznym;
 • chcą spalić tkankę tłuszczową bez bólu psychicznego;
 • chcę normalnie jeść, a w weekend pozwolić sobie na schabowego u mamy;
 • chcą nauczyć się odżywiać, w taki sposób, który będzie im sprzyjał zdrowotnie i nie będzie kulą u nogi;
 • chcą czerpać korzyści zdrowotne i sylwetkowe z odpowiednio dobranego treningu.

Brzmi jak niemożliwe? Sprawdź jak Marcin osiągnął mistrzowską sylwetkę mając dwójkę dzieci i intensywnie pracując👇👇👇

"Prawdziwy przełom nastąpił gdy poznałem Kamila" - Marcin Korniak - Berner

Sprawdź opinię Marcina o współpracy

"Mój wygląd i ogólne samopoczucie powodują to, że treningi z Kamilem stały się nieodzownym elementem mojego tygodnia" - Tomasz Cymerman - Dyrektor Zarządzający Kogifi Corp

"Dzięki Kamilowi moje życie zmieniło się na znacznie lepsze - po prostu lepiej się czuje" - Marcin Torz - ujawniamy.com

"Zniknęły różne bóle, poprawiła się kondycja i samopoczucie" - Jakub Krynicki

 

metamorfoza
efekty
metamorfoza
Co wchodzi w skład programu 3X?
 1. 3 indywidualne treningi ze mną w tygodniu (12-14 treningów w miesiącu).
 2. Kompleksowe prowadzenie dietetyczne: dieta totalnie dostosowana do Twojego życia i preferencji smakowych. Nie spędzisz dłużej niż 30 minut dziennie na przygotowaniu posiłków.
 3. Cotygodniowe 30-minutowe spotkania mentoringowe w formie wideokonferencji, tak żebyśmy mogli porozmawiać o tym jak się czujesz, co zrobiliśmy, o planach na następne dni, gdzie uwzględniał będę w planie, na przykład ewentualne imprezy, czy Twoje wyjazdy i inne awaryjne sytuacje, które wymagają odpowiednich działań ze strony żywienia - to jedna z największych wartości tego programu, pod warunkiem, że jesteś ze mną szczery/a - wtedy możemy wszystko wspólnie zaplanować, tak żeby działało na Twoją korzyść i nie spowalniało efektów.
 4. Stały kontakt telefoniczny i na Whatsapp. 

 

W dzisiejszym świecie pełnym nieustannych wyzwań, Twoje zdrowie i dobre samopoczucie są najcenniejszą walutą. Jako doświadczony trener i konsultant żywieniowy rozumiem unikalne potrzeby zapracowanych osób, takich jak Ty i wiem, jak ciężko pracujesz, aby osiągnąć sukces w swoim biznesie i karierze.

Oboje wiemy, że nie ma rozwiązań, które mogą pasować wszystkim. Sam w swojej wieloletniej karierze testowałem wiele systemów, które aktualnie pasowały do mojego trybu życia i przynosił efekty, jakie chciałem. 

Ty też potrzebujesz rozwiązań indywidualnie dobranych do Twojego stylu życia, tak żebyś mógł/mogła korzystać z nich przez cały czas i żeby pracowały na Twoje zdrowie długoterminowo, a nie tylko wtedy, kiedy chcesz szybko schudnąć na lato.


Jesteś niepowtarzalną osobą, więc nie możesz korzystać z ogólnych rozwiązań. 


Mimo że nie ma ogólnych rozwiązań, to są pewne żelazne zasady, które stosuje u siebie i swoich podopiecznych. To te kluczowe punkty i ich przestrzeganie prowadzą do sukcesu, niezależnie, czy chcesz zadbać tylko o zdrowie, czy też masz cel sylwetkowy.

Problemem dzisiejszych czasów są "specjaliści", którzy ciągle wymyślają teorie, systemy treningowe i żywieniowe, które mają rzekomo w magiczny sposób rozwiązać Twoje problemy. Budują oni wizerunek na kontrowersyjnych treściach, które dobrze się sprzedają, ale nie mają nic wspólnego z prawdą. Jeżeli chcesz być niewolnikiem tych teorii, to szukaj w sieci krzykaczy straszących wszystkim dookoła.


Jeśli chcesz zadbać o siebie w prosty sposób, nie odmawiając sobie normalnego życia, to zostań ze mną. Pokażę Ci drogę, w której przy pomocy odpowiednich narzędzi uzyskasz zdrowie i więcej energii, by sprostać codziennym wyzwaniom.


trener Kamil Akielaszek
metamorfoza

A co jeśli powiem CI, że aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie bezpośrednio przełożą się na Twoje wyniki w pracy i biznesie?

Badania wykazały, że regularne ćwiczenia siłowe mogą poprawić funkcje poznawcze, takie jak pamięć, koncentracja czy szybkość przetwarzania informacji. Aktywność fizyczna wpływa na przepływ krwi do mózgu, co może prowadzić do lepszego funkcjonowania układu nerwowego.


Teraz jest czas, aby zainwestować w najważniejszy projekt w Twoim życiu - Twoje zdrowie. Nie pozwól, aby brak czasu i nieustanne obowiązki stały na drodze do osiągnięcia zdrowia i sprawnego ciała. 

Wyobraź sobie, że mimo napiętego harmonogramu, możesz cieszyć się indywidualnie dopasowanymi treningami, które nie tylko pomogą Ci osiągnąć cele związane z sylwetką, ale także zwiększą Twoją ogólną energię i poprawią samopoczucie. Moje programy treningowe są dostosowane do Twoich potrzeb związanych ze zdrowiem i sylwetką oraz ograniczeń czasowych.


Jestem jednym z nielicznych na Wrocławskim rynku trenerów, którzy oferują kompleksowe prowadzenie treningowo-dietetyczne. 


Zacznij dzisiaj i pozwól, że pomogę Ci odblokować Twój pełen potencjał. Każdy z nas został stworzony, do tego, żeby być sprawnym, atrakcyjnie wyglądać i wieść życie długie, zdrowe i bez bólu. Potrzebujesz jedynie odpowiednich narzędzi i chęci do wdrożenia ich w życie.

metamorfoza

WSPÓŁPRACUJĄC ZE MNĄ:

 1. Poprawisz swoje samopoczucie i jakość życia*;
 2. Zyskasz energię i witalność, które będą pomocne w każdej sferze życia**;
 3. Osiągniesz atrakcyjny wygląd;
 4. Zwiększysz swoją sprawność i pobijesz osobiste rekordy, które będą napędzały Twoją motywację;
 5. Nauczysz się jak jeść zdrowo, smacznie i w prosty sposób, który będzie działał na Twoją korzyść***;
 6. Otrzymasz ode mnie stałe wsparcie w procesie zmiany.

*Brak bólu w plecach i innych częściach ciała + więcej siły na codziennie obowiązki to standard po treningach ze mną.

**Moi podopieczni po treningach raportują o większej ilości energii życiowej, którą mogą spożytkować na inne zajęcia: pracę/dodatkowe aktywności/zabawę z dziećmi. 

***Nie dostaniesz gotowca dietetycznego, które latają w sieci i bazują tylko na kurczaku z ryżem. Usiądziemy i dokładnie uzgodnimy co lubisz i co będziesz w stanie jeść na co dzień, żebyś mógł/mogła odżywiać się w ten sposób przez lata, a nie tylko w momencie odchudzania. Trzeba stworzyć system, który będzie pracował na Twoje zdrowie długoterminowo.

Jeśli wolisz, to pomogę wybrać odpowiedni dla Ciebie catering dietetyczny.

trener kamil akielaszek

 

JAK WYGLĄDA PIERWSZE SPOTKANIE?

Na pierwszym spotkaniu porozmawiamy o Twoich potrzebach i celach. Opowiesz mi o sobie, a ja zadam Ci odpowiednie pytania, które dadzą mi szerszy obraz odnośnie Twoich potrzeb. Możesz zadawać mi pytań bez liku, a ja z przyjemnością wyjaśnię Ci wszystkie kwestie związane z treningiem i z korzyściami jakie on Tobie przyniesie. Jeżeli uznasz, że nadajemy na podobnych falach, to rozpoczniemy współpracę.

Po rozmowie przechodzimy diagnostyki i do oceny funkcjonalnej Twojego ciała. Kilka prostych testów powie mi więcej, o tym gdzie są słabe punkty w Twoim ciele i nad czym musimy przede wszystkim popracować. 

Po konsultacji opartej na analizie Twojego zdrowia, stylu życia i sylwetki dobiorę odpowiednie narzędzia treningowe i zalecenia dodatkowe, które pozwolą osiągnąć Twój cel.

metamorfoza
opinia
Jakub.jpg
Kamila.png
Ela.png
Piotr.png
Tomasz.png
Marcin Torz.png
Gosia.png
🛑 O to wszystko, co otrzymasz, kiedy zapiszesz się do programu mentor3X:
 1. 3 indywidualne treningi ze mną w tygodniu (12-14 treningów w miesiącu) - o wartości 2100 zł.
 2. Kompleksowe prowadzenie dietetyczne: dieta totalnie dostosowana do Twojego życia i preferencji smakowych. Nie spędzisz dłużej niż 30 minut dziennie na przygotowaniu posiłków. - o wartości 350zł.
 3. Cotygodniowe 30-minutowe spotkania mentoringowe w formie wideokonferencji, tak żebyśmy mogli porozmawiać o tym jak się czujesz, co zrobiliśmy, o planach na następne dni, gdzie uwzględniał będę w planie, na przykład ewentualne imprezy, czy Twoje wyjazdy i inne awaryjne sytuacje, które wymagają odpowiednich działań ze strony żywienia - to jedna z największych wartości tego programu, pod warunkiem, że jesteś ze mną szczery/a - wtedy możemy wszystko wspólnie zaplanować, tak żeby działało na Twoją korzyść i nie spowalniało efektów - o wartości 500zł.
 4. Stały kontakt telefoniczny i na Whatsapp. 

👉 Cena programu 2950zł. Jest to opłata miesięczna.

 

Zacznij metamorfozę!

Mentor3X - kompletna metamorfoza sylwetki i zdrowia.
Cena
2 950,00 zł
kroki

 

TERAZ ZOSTAŁY JUŻ TYLKO 3 KROKI DO LEPSZEGO ŻYCIA:

 1. Zadzwoń lub napisz do mnie. Najpierw wstępnie poznam Twoje potrzeby i zobaczę, czy program jest dla Ciebie. Chcę współpracować tylko z osobami, dla których program będzie wartościowy i osoby te w pełni wykorzystają swój potencjał.
 2. Jeśli będziemy nadawać na tych samych falach to umówimy się na pierwsze spotkanie, o którym pisałem wyżej.
 3. Razem wprowadźmy ten plan w życie.

Skontaktuj się:

Kamil Akielaszek

Telefon: 664432556 

Email: kamil.akielaszek@gmail.com

Treningi prowadzę w klubie Bridge Nation CrossFit znajdującym się na ulicy Grabiszyńskiej 241 E we Wrocławiu.

Możliwe treningi z dojazdem do domu - zapytaj o ofertę.

Chociaż odniosłem z podopiecznymi wiele sukcesów, dzięki wdrożeniu przez nich moich systemów i narzędzi, to trzeba sobie jasno powiedzieć, że Twoje wyniki będą wynikały z poczucia Twojej własnej skuteczności, czyli siły przekonania, że jesteś w stanie zrealizować określone działania lub osiągnąć wyznaczone cele.

Wiedza przekazana przeze mnie gwarantuje sukces, ale tylko wtedy kiedy ją zrozumiesz i wdrożysz. 

Wiedza jest bowiem informacją zdobytą przez naukę lub doświadczenie, a mądrość jest zrozumieniem i zastosowaniem tej wiedzy w praktyce, aby podejmować właściwe decyzje i rozwiązywać problemy.

Zapraszam do współpracy.

Kamil Akielaszek

metamorfoza

Wybierz element i dodaj go do koszyka

Mentor3X - kompletna metamorfoza sylwetki i zdrowia.
Cena
2 950,00 zł

Metamorfozy

Metamorfoza Gosi

-34kg w 2 lata

Trening personalny, Metamorfoza sylwetki i zdrowia

Metamorfoza Haliny

-18kg w 2 lata

Trening personalny, Metamorfoza sylwetki i zdrowia

Metamorfoza Agnieszki

-15kg w 10 miesięcy

Trening personalny, Metamorfoza sylwetki i zdrowia

Spektakularna metamorfoza!

-30kg w 2 lata

Współpraca online, Kompletna przemiana, Metamorfoza sylwetki i zdrowia

Metamorfoza Marcina

-23kg w 11 miesięcy

Współpraca online, Metamorfoza sylwetki i zdrowia

Metamorfoza Marka

-25kg w 2 lata

Trening personalny, Metamorfoza sylwetki i zdrowia

Metamorfoza Tomasza

-30kg w 2 lata

Trening personalny, Metamorfoza sylwetki i zdrowia

Wiek to tylko liczba!

-15kg w 4 miesiące

Współpraca online, Kompletna przemiana, Metamorfoza sylwetki i zdrowia

Metamorfoza Marcina

-12kg w 6 miesięcy

Trening personalny, Metamorfoza sylwetki i zdrowia

Metamorfoza Radka

-25kg w 8 miesięcy

Współpraca online, Kompletna przemiana, Metamorfoza sylwetki i zdrowia