O mnie

Jestem medalistą Mistrzostw Polski w kulturystyce, szkoleniowcem, ekspertem portalu SFD.pl i Potreningu.pl.

Z treningiem siłowym i zdrowym stylem życia związany jestem od 14 lat. Poprawa zdrowia i doskonalenie ciała za pomocą treningu i właściwego żywienia to moja pasją, którą szybko zarażam innych. Ze swoimi podopiecznymi odnoszę sukcesy na polu kształtowania sylwetki W swojej pracy pomagam zarówno początkującym, którzy marzą o utracie tkanki tłuszczowej, wzroście muskulatury i poprawie zdrowia oraz zaawansowanym, w tym zawodnikom, którzy chcą poprawić wyniki sportowe.

Treningi prowadzę w studiu treningu personalnego Sport Cube przy ulicy Strzegomskiej 141 we Wrocławiu. Prowadzę także wiele osób jako trener i dietetyk online. Metamorfozy moi podopieczni zawdzięczają swojej sumiennej pracy oraz mojemu kompleksowemu podejściu do żywienia, treningu i zmiany ich stylu życia.

  • DOŚWIADCZENIE

Stale się rozwijam i szkolę. Będąc na bieżąco z aktualnymi badaniami, nowinkami żywieniowymi i treningowymi wychodzę poza utarte schematy. Testuję je na sobie, a później te skuteczne wdrażam w pracę z podopiecznymi. Nie jestem tylko teoretykiem. Przez 14 lat sprawdziłem na sobie większość systemów, stylów żywieniowych i treningowych. Jadłem od 2 do 6 posiłków dziennie, stosowałem okresowy posty, gdzie nie jadłem nawet 20h, omijałem celowo śniadania, trenowałem na czczo. Stosowałem dietę wysokowęglowodanową, niskowęglowdanową, wysokobiałkową, wszystko co było możliwe. Sprawdziłem na sobie większość patentów i nowinek żywieniowych oraz stosowałem większość suplementów. Wszystko po to, by stać się jak najlepszym i wiedzieć jak najwięcej. Przez lata treningów i świadomego żywienia moja waga zmieniała się od 70 do 110kg. Aktualnie ważę 90kg i w tej wadze czuje się najlepiej, a a starty w zawodach mam już za sobą.

  • OSIĄGNIĘCIA

Współpracuję z zawodowymi sportowcami: Michał Michalski (KSW), Jakub Kozera (Mistrz Polski K1), Mateusz Brusiło (Mistrz Polski K1), Michał Golasiński (Spartan), Kacper Koziorzębski (Spartan), zawodnikami judo, tenisistami, piłkarzami, kulturystami, crossfiterami.
W latach 2016-2017 byłem żywieniowcem KK Górnik Wałbrzych.

 

Referencje

Jak zacząć trenować

Wystarczy się ze mną skontaktować telefonicznie 664 432 556 lub przy pomocy formularza kontaktowego.
Otrzymasz ode mnie ankietę, po której wypełnieniu będę mógł określić dla Ciebie szczegółowy plan działania.

Partnerzy