O mnie

Jestem medalistą Mistrzostw Polski w kulturystyce, szkoleniowcem, Master Trainerem Life Fitness Academy, ekspertem portalu SFD.pl i Potreningu.pl.

Z treningiem siłowym i zdrowym stylem życia związany jestem od 20 lat. Poprawa zdrowia i doskonalenie ciała za pomocą treningu i właściwego żywienia to moja pasja, którą szybko zarażam innych. Ze swoimi podopiecznymi odnoszę sukcesy na polu kształtowania sylwetki, a także pomagam im zwiększać sprawność, tak żeby mogli czerpać z życia jak najwięcej. W swojej pracy pomagam zarówno początkującym, którzy marzą o utracie tkanki tłuszczowej, wzroście muskulatury i poprawie zdrowia oraz zaawansowanym, w tym zawodnikom, którzy chcą poprawić wyniki sportowe. W swojej karierze wyszkoliłem także wielu przyszłych trenerów, którzy z powodzeniem rozwijają w tej branży swój biznes.

Treningi prowadzę w klubie Bridge Nation Crossfit przy ul. Grabiszyńskiej 241 E, we Wrocławiu.

Prowadzę także wiele osób jako trener i dietetyk online.

Metamorfozy moi podopieczni zawdzięczają swojej sumiennej pracy oraz mojemu kompleksowemu podejściu do żywienia, treningu i zmiany ich stylu życia.

Image
trener personalny kamil akielaszek
Image
plany dietetyczne dla sportowców

Osiągnięcia

Współpracuję z zawodowymi sportowcami:

  • Michał Michalski (KSW), Jakub Kozera (Mistrz Polski K1),
  • Mateusz Brusiło (Mistrz Polski K1),
  • Michał Golasiński (Spartan),
  • Kacper Koziorzębski (Spartan),
  • zawodnikami judo,
  • tenisistami, piłkarzami,
  • kulturystami, crossfiterami.

W latach 2016-2017 byłem żywieniowcem KK Górnik Wałbrzych.

W skrócie

Ponad 2800 sesji treningowych

Ponad 50 odbytych szkoleń z zakresu dietetyki i treningu

Ponad 3500 przeprowadzonych treningów

19 lat doświadczenia

Image
certyfikowany konsultant zywieniowy
Image
żywienie sportowców

Doświadczenie

Stale się rozwijam i szkolę. Będąc na bieżąco z aktualnymi badaniami, nowinkami żywieniowymi i treningowymi wychodzę poza utarte schematy. Testuję je na sobie, a później te skuteczne wdrażam w pracę z podopiecznymi. Nie jestem tylko teoretykiem. Przez 19 lat sprawdziłem na sobie większość systemów, stylów żywieniowych i treningowych. Jadłem od 2 do 6 posiłków dziennie, stosowałem okresowy posty, gdzie nie jadłem nawet 20h, omijałem celowo śniadania, trenowałem na czczo. Stosowałem dietę wysokowęglowodanową, niskowęglowdanową, wysokobiałkową, wszystko co było możliwe. Sprawdziłem na sobie większość patentów i nowinek żywieniowych oraz stosowałem większość suplementów. Wszystko po to, by stać się jak najlepszym i wiedzieć jak najwięcej. Przez lata treningów i świadomego żywienia moja waga zmieniała się od 70 do 110kg. Aktualnie ważę 90kg i w tej wadze czuje się najlepiej, a starty w zawodach mam już za sobą.