Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Kamilem - mega fachowiec z ogromną wiedzą i doświadczeniem.

Swoją przygodę z Kamilem zacząłem dobry rok temu. Złe nawyki żywieniowe, brak ruchu, to wszystko sprawiło że strasznie się roztyłem, ale na swoje wielkie szczęście trafiłem na takiego specjalistę jak Kamil. Dzięki pomocy Kamila i jego dobrze dobranej diecie i treningom moje ciało zmieniało się z tygodnia na tydzien az sam nie mogłem uwierzyć. W pierwsze 5 miesięcy współpracy straciłem prawie 15kg i ponad 17cm w talii.
Co do diety to byłem mega zaskoczony na plus, Kamil tak dobral mi dietę pod moją osobę, że nie musiałem się martwić o nic.
Posiłki dobrane pod to co lubisz, wszystko szybkie w przygotowaniu i smaczne. Nie ma czegoś takiego jak kurczak, ryż i brokuły 5 razy na dzień, przez cały tydzień, tak jak to układa wielu pseudo-trenerów personalnych. Różnorodność posiłków jest taka, że nie ma mowy o monotonnej diecie, po której człowiek się zniechęca. Wszystko tak urozmaicone, że jedzenie to czysta przyjemność!
Co do treningów, to też mega dobrane tak, że aż chce się ćwiczyć dużą różnorodność i ciekawe pomysły dzięki temu trening jest konkretny i bardzo efektywny. Wszystko dobrane z glową pod moją osobę, tak żeby dać jak największy efekt.
I też ważną sprawą dobry kontakt z Kamilem wszystko na bieżąco korygowanie jeśli zachodzi potrzeba.
Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Kamilem - mega fachowiec z ogromną wiedzą i doświadczeniem.

Marcin

Referencje

Jak zacząć trenować

Wystarczy się ze mną skontaktować telefonicznie 664 432 556 lub przy pomocy formularza kontaktowego.
Otrzymasz ode mnie ankietę, po której wypełnieniu będę mógł określić dla Ciebie szczegółowy plan działania.

Partnerzy