Licencja Trenera Personalnego

Zawód trenera staje się bardzo popularny co wiąże się z tym, że na rynku jest coraz więcej trenerów bez kompetencji. Za trenerkę biorą się osoby, które trenują ledwo kilkanaście miesięcy i robią kursy internetowe lub wątpliwej jakości szkolenia stacjonarne.

Warto sprawdzać z kim mamy do czynienia!

Obecnie najwyższe i jedyne kwalifikacje Trenera Personalnego w Polsce to Licencja Trenera Personalnego wydawana przez Polski Związek Trenerów Personalnych.

"Licencja Trenera Personalnego wydawana przez Polski Związek Trenerów Personalnych stanowi poświadczenie zdobycia kwalifikacji Trenera Personalnego wraz z ubezpieczeniem OC. Polski Związek Trenerów Personalnych jako jedyna w Polsce akredytowana przez Komisję Europejską organizacja, certyfikuje i licencjonuje Trenerów Personalnych w Polsce na podstawie wypracowanego opisu kwalifikacji – przez międzyresortowy zespół Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ministerstwa Edukacji Narodowej, koordynowanym przez Instytut Badań Edukacyjnych. Licencja PZTP zgodna jest z Polską Ramą Kwalifikacji (poziom 4) oraz Europejską Ramą Kwalifikacji (EQF 4)."

Zobacz pozostałe aktualności

Referencje

Jak zacząć trenować

Wystarczy się ze mną skontaktować telefonicznie 664 432 556 lub przy pomocy formularza kontaktowego.
Otrzymasz ode mnie ankietę, po której wypełnieniu będę mógł określić dla Ciebie szczegółowy plan działania.

Partnerzy