Adaptogeny

O adaptogenach w ostatnim roku pisał praktycznie każdy dietetyk w kraju. Adaptogeny to środki ziołowe, które mają szerokie spektrum działania, min. wspomagają odporność organizmu na stres. Dzisiaj chciałem napisać kilka zdań o Różeńcu Górskim (Rhodiola Rosea). Choć w niektórych rozpiskach dietetycznych, u osób zmęczonych i wyczerpanych sytuacjami stresowymi umieszczałem ten suplement opierając się na badaniach, to po miesiącu stosowania u siebie, mogę z całą pewnością polecić to ZIÓŁKO każdemu, kto jest narażony na stres psychiczny i fizyczny.

Jeżeli pracujesz wiele godzin dziennie, masz dużo na głowie, terminy gonią, to suplement jest dla Ciebie. Zauważyłem, że znacznie lżej "przechodzę" stresujące sytuację i potrafię pracować wydajniej przez wiele godzin bez kilku filiżanek kawy dziennie.

Jeżeli więc pijesz kawę wiadrami, to lepiej nie mogłeś trafić. Zauważyłem u siebie totalny reset receptorów. Wcześniej piłem kawę 3-5x dziennie, dzisiaj piję tylko jedną. Kofeina redukuje uczucie zmęczenia, mimo że organizm się męczy, przez co w przyszłości musimy oddać dług organizmowi. Różeniec natomiast redukuje samo zmęczenie. Dzięki niemu wstaję rano sam bez pomocy budzika i jestem gotowy do pracy. Nie muszę nawet pić kawy z samego rana! Odkąd go stosuję 12 godzinny dzień pracy nie jest dla mnie problemem :)

Suplementuję Różeniec firmy NOW Foods. Stosuję tylko 1 kapsułkę na noc i odczuwam rewelacyjne efekty.

Jeżeli nie masz pomysłu na prezent to już masz:)

Udostępnij dalej i pomóż innym kawopijcom i nie tylko ;)

Zobacz pozostałe aktualności

Referencje

Jak zacząć trenować

Wystarczy się ze mną skontaktować telefonicznie 664 432 556 lub przy pomocy formularza kontaktowego.
Otrzymasz ode mnie ankietę, po której wypełnieniu będę mógł określić dla Ciebie szczegółowy plan działania.

Partnerzy